דויד טל טוען...

משפחת גריינר


תמונה של הממליצים

אם את רוצה ראש שקט ולישון טוב בלילה, קחי את דויד בלי לחשוב פעמיים זה משפט מסכם שאמר לי מישהו ממש בתחילת הדרך כשאמרתי שאני חושבת לקחת מפקח לבניית הבית שלנו.

כמובן שהייתי סקפטית...כי כבר נפגשנו עם כמה ובכלל לא היינו בטוחים שאנחנו נכנסים לפרוייקט הזה...ואיך מתחילים...ואנחנו לא מהתחום ולא מבינים בבניה... ועוד אלף שאלות ופחדים שעולים ומלווים אותך בתחילת הדרך.

ואז נפגשנו עם דויד לשיחה ארוכה, שיחה מרגיעה, "מסדרת" את הראש ויחד עם זאת עניינית ומקצועית מאוד. וכשנסגרה הדלת, אני ובעלי אמרנו יחד: "נראה שמצאנו".

התחלנו לעבוד, והכל היה מסודר רגוע ובלי לחץ. יש תוכנית עבודה ידועה שעומדים בה. מקבלים משימות שיש לבצע בזמן בשביל לא לעכב. העובדים מגיעים כל יום בזמן. הכל מתנהל בקצב ומקצועיות.

המשרד של דויד כמו מגדל פיקוח מקצועי. ליטל במשרד - זמינה במיידי לכל שאלה או בקשה. דויד אורן ודין תמיד בשטח, תמיד עונים לכל שאלה, בעיה או הבהרה.

עברנו לבית תוך 10 חודשים. בדיוק כפי שתוכנן. אפשר לסכם ולומר שזאת היתה תקופה מרתקת ומרגשת ובכלל לא נוראית כפי שתמיד הוזהרנו. וזאת לגמרי בזכותו של הצוות הנפלא הזה!

תודה לכם יקרים, באמת באמת בזכותכם!!! אם אצטרך לבנות שוב, אני לגמרי יודעת למי לפנות 

לפני חודש, התקשרה אלי מישהי שראתה את הבית והתקשרה לברר פרטים לגבי התהליך ואז מצאתי את עצמי בסוף אומרת לה " אם את רוצה ראש שקט ולישון טוב בלילה, קחי את דויד בלי לחשוב פעמיים"


המלצות נוספות

תמונה של הפרויקט - המלצה - שרון פרנקל ושחר כץ

שרון פרנקל ושחר כץ
תמונה של הפרויקט - המלצה - יעקב והלה עזר

יעקב והלה עזר